НОВИНИ БТФ

Профорієнтаційна робота кафедри хімії (Кропивницький будівельний коледж)

На передодні жіночого свята 7 березня кандидат хімічних наук, доцент кафедри хімії Вітовецька Тетяна Василівна провела онлайн-зустріч з випускниками студентами Кропивницького будівельного коледжу.
На зустрічі Тетяна Василівна продемонструвала відео екскурсію про КНУБА і Будівельно-технологічний факультет. Розповіла про специфіку навчання в університеті, про викладацький склад, про переваги і перспективи навчання у КНУБА. Було дуже багато запитань від абітурієнтів про розташування гуртожитків, умови проживання, чим студенти займаються у вільний час, які культ масові заходи проводяться в університеті. Тетяна Василівна докладно відповіла на всі запитання, адже в КНУБА є все для найкращого життя студентства!!