НОВИНИ КНУБА

ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА РОБОТА НА ФУПП

У перший день весни до Кам’янець-Подільського фахового коледжу будівництва, архітектури та дизайну завітали представники факультету урбаністики та просторового планування Київського національного університету будівництва і архітектури.

Декан факультету, Алірза Мамедов, виступив перед студентами випускного  курсу, презентував спеціальності університету і факультету урбаністики та просторового планування.

Заступник декану Руслана Тригуб пропонувала студентам тестування рівня знань, необхідних для вступу до університету та успішного навчання на першому курсі  КНУБА.

Студенти коледжу виявили зацікавленість факультетами КНУБА, зокрема факультетами, де відбувається підготовка спеціалістів за спеціальністю «Будівництво та цивільна інженерія».

 Представники ФУПП під час зустрічі з керівництвом коледжу висловили задоволення рівнем підготовки випускників коледжу, які вступили до КНУБА і навчаються на спеціальностях факультету та виразили надію на подальшу плідну співпрацю у підготовці високоякісних кадрів для відновлення та розвитку України.

Заступник декану ФУПП, доцент кафедри міського будівництва Руслана ТРИГУБ

Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram