![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/Фото-обложки-1.jpg)
Вітаємо ректора КНУБА з Днем народження
Шановний Петре Мусійовичу!
Прийміть щиросердні вітання з нагоди Вашого Дня народження!
Найвищий професіоналізм, талант, безмежна відданість справі, працьовитість і наполегливість у досягненні поставлених цілей дали змогу Вам досягти значних успіхів у діяльності, здобути шану та повагу серед колег та студентства.
Нехай Ваш шлях буде наповненим новими злетами й досягненнями, а людська шана буде подякою Вам за плідну працю, чуйність і уміння творити добро. Бажаємо поваги від оточуючих, на яку ви, без сумніву, заслуговуєте, наснаги, щоб іти далі з високо піднятою головою, а ще сили й витримки перебороти всі негаразди теперішнього часу.
Миру, щедрої долі, щастя у житті, творчої наснаги у відповідальній роботі, здійснення заповітних, мрій та сподівань! Успіхів у всьому задуманому та нових плідних здобутків!
Колектив КНУБА
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/фото-1--75x75.jpg)
ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА РОБОТА НА ФУПП
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/Концепція_лабораторії_візуальної_інформатики_1-75x75.jpg)
Технології майбутнього в освітньому процесі.
Вам також може сподобатись
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-04-29_13-36-58-500x380.jpg)
Виставка «Крим. Відкриття»
1 Травня, 2024![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/1-golovna-500x380.jpg)
Наукова зустріч студентів КНУБА в дискусійному клубі кафедри політичних наук і права
15 Грудня, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/den-nauky-5-500x380.jpg)