НОВИНИ БФ,  НОВИНИ КНУБА

Профорієнтація від кафедри будівельної механіки

23 лютого 2023 року представники кафедри будівельної механіки будівельного факультету професор Вабіщевич Максим Олегович та доцент Гончаренко Марина Вікторівна здійснили профорієнтаційний виїзд до Київського природничо-наукового Ліцею №145 у змішаному форматі (частина учнів в ліцеї, частина дистанційно) де провели профорієнтаційні бесіди та презентації КНУБА серед учнів 10 та 11 класів. Зустрілися з майбутніми абітурієнтами яким представили презентацію і детально розповіли про історію університету, факультети, переваг навчання та дозвілля у КНУБА. Після презентацій відповіли на чисельні запитання наших майбутніх абітурієнтів про навчання у КНУБА широкі перспективи подальшого працевлаштування у період майбутньої повоєнної відбудови країни.