НОВИНИ БФ,  НОВИНИ КНУБА,  НОВИНИ ФАКУЛЬТЕТІВ

Профорієнтаційна екскурсія будівельним факультетом

Профорієнтаційна екскурсія, яка відбулася 01 лютого 2024 року, зібрала на будівельному факультеті майбутніх наших вступників. Заступник декана Максим Горбач, координатор профорієнтаційної роботи на факультеті Оксана Палій, викладачі провідних та випускових кафедр факультету: будівельної механіки; теоретичної механіки; будівельних технологій; економічної теорії, обліку і оподаткування; економіки будівництва та менеджменту в будівництві зустріли абітурієнтів та їх батьків в аудиторії 119 головного корпусу.

Під час дружньої зустрічі майбутні вступники та їхні батьки ставили ряд актуальних запитань: правила вступу наступного року, мова викладання, формат навчання, організація безпеки під час навчання, мобільність та можливість навчання за кордоном, проходження практики, наявність і стан  гуртожитків, студентське життя, тощо. Представники факультету дали змістовні і розгорнуті відповіді на кожне запитання.

Заступник декана будівельного факультету Максим Горбач.