![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/img_4806-1140x619.jpeg)
Профорієнтаційна екскурсія будівельним факультетом
Профорієнтаційна екскурсія, яка відбулася 28 березня 2024 року, зібрала на будівельному факультеті майбутніх наших вступників. Заступник декана Максим Горбач, викладачі провідних та випускових кафедр факультету: будівельної механіки; теоретичної механіки; будівельних технологій; економічної теорії, обліку і оподаткування; економіки будівництва та менеджменту в будівництві зустріли абітурієнтів та їх батьків в аудиторії 119 головного корпусу.
Під час дружньої зустрічі майбутні вступники та їхні батьки ставили ряд актуальних запитань: правила вступу наступного року, мова викладання, формат навчання, організація безпеки під час навчання, мобільність та можливість навчання за кордоном, проходження практики, наявність і стан гуртожитків, студентське життя, тощо. Представники факультету дали змістовні і розгорнуті відповіді на кожне запитання.
Заступник декана будівельного факультету Горбач Максим
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/img_4805-1024x768.jpeg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/img_4804-1024x768.jpeg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/20240328_165858-75x75.jpg)
Міжкафедральний семінар пройшов на БТФ
Вам також може сподобатись
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/depositphotos_132497832_xl-2015.jpg__1200x1200_q80_subsampling-2-scaled-1-500x380.jpg)
З Різдвом та Новим Роком, КНУБА. Зіркові вітання – ЦКД
25 Грудня, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/02/foto-1-500x380.jpg)
Профорієнтаційна зустріч викладачів кафедри будівельної механіки з учнями Школи №70 (м. Київ)
6 Лютого, 2024![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/06/img_5208-500x380.jpeg)