![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/jvv_27032024.jpg)
Студенти ФІСЕ взяли участь у загальноуніверситетській толоці
28 Березня, 2024
27 березня 2024 року студенти факультету інженерних систем і екології стали активними учасниками загальноуніверситетської толоки з озеленення території КНУБА. У загальноуніверситетській толоці на чолі з ректором КНУБА Петром Куліковим брали участь проректори, декани та студенти всіх факультетів. Учасники заходу висадили дерева сакури та нові кущі, які вже у наступному році будуть радувати всіх яскравим цвітом!
Дякуємо адміністрації КНУБА, всім учасникам і особлива подяка Михайлу Іщенко, голові компанії «Енергомонтажвентиляція за придбання прекрасних саджанців.
Заст. декана ФІСЕ Наталія Чепурна
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/posd_114-75x75.jpg)
Попередня
Проведено озеленення парку перед КНУБА
Вам також може сподобатись
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/02/1288f26a4358c12c83f909b4ff0432628f8919e0991b6de5e6b4f4c6b07cd4a4-500x380.jpg)
Проректор КНУБА Олександр Ковальчук у складі української делегації бере участь у японсько-українській конференції з економічного розвитку та відновлення
19 Лютого, 2024![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/afisha-laboratoriyi-02-500x380.jpg)
УРОЧИСТЕ ВІДКРИТТЯ ЛАБОРАТОРІЇ “ВІРТУАЛЬНОЇ РЕАЛЬНОСТІ”
24 Листопада, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/12/20221219_122801-500x380.jpg)