НОВИНИ БФ,  НОВИНИ КНУБА

Профорієнтаційна екскурсія будівельним факультетом КНУБА

8 червня відбулася профорієнтаційна екскурсія будівельним факультетом КНУБА для майбутніх вступників. Заступник декана Андрій Козак та Максим Горбач, відповідальна за профорієнтаційну роботу на факультеті Оксана Палій, викладачі провідних, базових кафедр факультету: будівельної і теоретичної механіки, будівельних технологій, економічної теорії, обліку і оподаткування, економіки будівництва та менеджменту в будівництві зустріли абітурієнтів і їх батьків в аудиторії 119 головного корпусу.

Зустріч проходила в дружньому форматі, під час якої майбутні абітурієнти та  батьки поставили низку запитань, які їх цікавили: правила вступу, мова викладання, формат навчання, безпека навчання, мобільність та можливість навчання за кордоном, проходження практики, забезпечення гуртожитком, студентське життя. Представники факультету дали змістовні й розгорнуті відповіді на кожне запитання.

Далі гостей запросили на екскурсію факультетом та університетом. Під час екскурсії гостей ознайомили з матеріально-технічним забезпеченням, відвідали аудиторії, комп’ютерні класи, лабораторії факультету, читальний зал, спорткомплекс університету. Була проведена цікава екскурсія у випробувальному центрі будівельних конструкцій.

Максим Горбач, заступник декана будівельного факультету