НОВИНИ БФ,  НОВИНИ ФАКУЛЬТЕТІВ

Профорієнтаційна екскурсія будівельним факультетом

20 квітня відбулася профорієнтаційна екскурсія для майбутніх вступників будівельним факультетом. Заступник декана Андрій Козак та Максим Горбач, відповідальна за профорієнтаційну роботу на факультеті Оксана Палій, викладачі провідних, базових кафедр факультету: будівельної і теоретичної механіки, будівельних технологій, економічної теорії, обліку і оподаткування, економіки будівництва та менеджменту в будівництві зустріли абітурієнтів і їх батьків в аудиторії 102 архітектурного корпусу.

Зустріч проходила в дружньому форматі, під час якої майбутні абітурієнти та батьки поставили низку запитань про правила вступу, мову викладання, формат  та безпеку навчання, мобільність і можливість навчання за кордоном, проходження практики, забезпечення гуртожитком, студентське життя. Представники факультету дали змістовні і розгорнуті відповіді на кожне запитання.

Далі гостей запросили на екскурсію факультетом та університетом. Під час якої ознайомили з матеріально-технічним забезпеченням, відвідали аудиторії, комп’ютерні класи, лабораторії факультету, читальний зал, спорткомплекс університету. Була проведена цікава екскурсія у випробувальному центрі будівельних конструкцій.

Доцент Оксана Палій, відповідальна за профорієнтаційну роботу на будівельному факультеті

Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram