Новини,  НОВИНИ КНУБА

Профорієнтаційна екскурсія для школярів проведена в КНУБА

25 квітня в рамках профорієнтаційної роботи до КНУБА завітали учні 9-11-х класів «Атмосферної школи» міста Києва на чолі з психологом, ментором старшої школи Нестеровою Олександрою Анатоліївною.

У програмі екскурсії старшокласники відвідали лабораторію води; спортивний комплекс та стадіон; лабораторію порошкових покриттів; подивилися на роботу 3-D принтера та отримали сувеніри, вироблені на ньому; відвідали архітектурний корпус та ознайомились з роботами студентів-архітекторів; завітали до факультету урбаністики та просторового планування.

Школярі виявили зацікавленість до університету, роботи лабораторій та роботи студентів. Дякую колегам, які долучилися до екскурсії школярів.

Запрошувала на екскурсію та супроводжувала групу заступниця декана ФУПП, доцент кафедри «Міського будівництва» Тригуб Руслана Миколаївна.