Новини,  НОВИНИ КНУБА

Профорієнтаційна екскурсія КНУБА

14 березня у Київському національному університеті будівництва і архітектури відбулася профорієнтаційна екскурсія. До КНУБА завітало близько 60 гостей з різних навчальних закладів міста Києва та інших міст України. Профорієнтаційні екскурсії КНУБА є однією з ефективних форм ознайомлення з переліком спеціальностей та професій.

Під час екскурсії представники факультетів проводять індивідуальні бесіди зі вступниками, які дозволяють розкрити зміст тієї чи іншої спеціальності та професії КНУБА, зміст діяльності фахівця; ознайомлюють з вимогами, що ставляться професією до особистісних якостей людини, перспективою кар’єрного або професійного зростання, потребою в кадрах у регіоні і країні. Отримана інформація дозволяє активізувати професійне самовизначення вступників, розвивати пізнавальну активність та розширювати кругозір про світ професій та спеціальностей КНУБА. 

Під час зустрічі було продемонстровано демонстраційні стенди, сучасні лабораторії, майстерні, спеціалізовані аудиторії де навчаються студенти КНУБА. Відвідувачі екскурсії розширили свій світогляд і зрозуміли, які можливості перед ними відкриваються під час навчання в КНУБА.

КНУБА запрошує вступників та їхніх батьків на наступні індивідуально-групові профорієнтаційні екскурсії. Оголошення про дати проведення екскурсій буде розміщено на офіційному сайті університету knuba.edu.ua/, офіційній сторінці у Facebook – knubaofficial, телеграм-каналі KNUBA_open, та в Instagram knuba_open.

Завідувач відділення

доуніверситетської підготовки

Тетяна Петруньок

Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram