НОВИНИ ФАІТ

Профорієнтаційна екскурсія на факультеті автоматизації і інформаційних технологій

16 листопада 2023 р. на факультеті автоматизації і інформаційних технологій КНУБА відбулась профорієнтаційна екскурсія майбутніх наших вступників. В профорієнтаційній екскурсії прийняло участь 30 майбутніх здобувачів освіти. Зустріч проводили декан факультету професор Ігор РУСАН, заступники декана:  професор Олександр ТЕРЕНТЬЄВ, доцент Євгеній ГОРБАТЮК, доцент Євгенія ШАБАЛА, завідувач кафедри КБКІ професор Юрій ХЛАПОНІН, доцент кафедри ІТППМ Олена ДОЛЯ, викладач кафедри БМ Богдан ФЕДИШИН.

Протягом екскурсії презентовано освітні програми спеціальностей факультету, що впроваджені в освітньому процесі, переваги навчання у КНУБА, можливості проходження всіх видів практик, дуальна освіта, а також програма подвійних дипломів, міжнародні активності та перспективи професій, які здобуваються під час навчання на факультеті. Майбутні здобувачі освіти  були ознайомлені зі створеними на факультеті умовами для максимально інтенсивного розвитку студентів в обраних галузях знань. Проведена екскурсія по сучасним лабораторіям кафедр.