НОВИНИ ФІСЕ

Профорієнтаційна лекція для студентів ФІСЕ

22 листопада 2023 року на запрошення адміністрації факультету інженерних систем та екології представник ТОВ «ПРОФІНСТАЛ» провів профорієнтаційну лекцію щодо реальних перспектив та пріоритетів працевлаштування по закінченню університету. Лектор: директор компанії Арсентій ЛЯШЕНКО. На лекції були присутні студенти першого курсу ФІСЕ, які навчаються за спеціальностями: 144 Теплоенергетика – Освітня програма «Енергетичний менеджмент, енергоефективні муніципальні та промислові технології (ТЕ)»; 185 Нафтогазова інженерія та технології – Освітня програма Нафтогазова інженерія та технології (НІТ)»; 192 Будівництво та цивільна інженерія – Освітня програма «Теплогазопостачання і вентиляція (ТВ)» та «Водопостачання та вентиляція (ВВ)»; 194 Гідротехнічне будівництво, водна інженерія та водні технології – Освітня програма «Водогосподарське будівництво і управління водними ресурсами та системами (ГБ)».

Дякуємо за цікаву лекцію та співпрацю!

Заст. декана ФІСЕ Наталія ЧЕПУРНА