НОВИНИ ФІСЕ

Mr & Ms FISE 2023-2024

16 листопада 2023 року в актовій залі КНУБА факультет інженерних систем та екології організував та провів свій вже традиційний конкурс «Міс та Містер ФІСЕ», що мав на меті додати яскравих барв і позитивних емоцій до студентського життя, особливо у цей складний та трагічний час для всіх українців.

У конкурсі взяли участь шість неповторних пар, які демонструючи свій талант, харизму, винахідливість та оригінальність змагались за титул найкращого представника та найчарівнішої представниці нашого факультету, а саме:

Пара №1 – Куліковський Марко та Костік Діана;
Пара №2 – Михальчук Михайло та Григор’єва Юлія;
Пара №3 – Лисюк Євген та Шарипанова Аліна;
Пара №4 – Пилеко Олексій та Лінченко Анна;
Пара №5 – Ричка Леонід та Гавриляк Марія;
Пара №6 – Земляк Максим та Гутова Олена.

Розпочали чарівні ведучі Максим Бобровник та Каріна Бажура захід з подяки нашим захисникам та захисницям, згадали хвилиною мовчання всіх загиблих воїнів і мирних жителів України. Основна конкурсна частина складалася з трьох дефіле, в кожному з яких учасники мали проявити оригінальність та показати свій артистизм, харизму, продемонструвати вміння триматися на сцені. Перший вихід – дефіле в повсякденному стилі, другий – дефіле в американському стилі і останній, це дефіле «соло учасників». Кожен вихід конкурсантів вітався бурхливими оплесками залу, який активно підтримував своїх фаворитів, за що ми щирю дякуємо усім студентам і викладачам, які завітали на наш захід. Між дефіле наших конкурсантів для глядачів були підготовлені музичні та танцювальні номери від найталановитіших драйвових студентів ФІСЕ.

«Міс та Містер Глядацьких симпатій» глядачі мали змогу обрати голосуванням у соцмережах. Найбільше голосів віддали парі №1: Марко Куліковський отримав кубок «Містер Глядацьких симпатій», а Діана Костік отримала корону «Міс Глядацьких симпатій».

Оцінювали виступи наших конкурсантів вельмишановне журі у складі:

• Арсентій Ляшенко, засновник та генеральний директор ТОВ ПрофІнстал;
  • Олексій Андріященко, керівник напрямку водопостачання та водовідведення ТОВ Грундфос Україна»;
  • Оксана Кондратенко, представниці модельного агенства «BerLOVska Fashion», випускниця ФІСЕ;
  • Валерій Репкін, представник ДП “Вайллант Група Україна”, випускник ФІСЕ;
  • Андрій Кіптенко, директор ТОВ “Стреда Інженірінг”;
  • Анастасія Лях, начальник технічного відділу ТОВ «Ромстал Україна», випускниця ФІСЕ;
  • Джастін Людвиг, Голова РСС КНУБА.

Члени журі дбали про об’єктивність і справедливість у визначенні переможців, уважно враховуючи кожну деталь учасників, а саме харизму та внутрішню красу учасників. Вельмишановному журі було надзвичайно складно визначити, хто переможе, адже всі учасники заслуговували на перемогу. Але конкурс є конкурс, отже найбільше балів отримали пара №3: Аліна Шарипанова отримала корону «Міс ФІСЕ» та Євген Лисюк отримав титул та кубок «Містер ФІСЕ». Щиро радіємо і вітаємо наших студентів з перемогою і бажаємо їм неймовірно цікавого студентського життя!

Переможниці конкурсу одержали цінні подарунки, а також всі конкурсанти та учасники заходу отримали різноманітні призи від спонсорів конкурсу: ТМ DUNA, BerLOVska Fashion, Компанія “Київхліб”, компанії “Ромстал Україна”, ТОВ «Трипільське сонце», ТОВ «ProfInstall, ТОВ «STREDA», «Vaillant», «Grundfos».

Висловлюємо слова вдячності неймовірній студенці ФІСЕ Катерині Берловській за постановку дефіле нашим учасникам, вдячність за величезний труд в організації і постановці заходу голові РСС ФІСЕ Роману Проскурі та його команді, вдячність за моральну і фінансову підтримку адміністрації факультету, дякуємо нашим друзям за неймовірні подарунки, щиро дякуємо неймовірним нашим глядачам за незабутню атмосферу в залі, дякуємо за технічну підтримку  Центру культури і дозвілля КНУБА, окрема найщириша подяка нашим найталановитішім студентам ФІСЕ, які створили неймовірно круте свято!

Дякуємо ЗСУ! Слава Україні!

Заст. декана з навч.-вих. роботи ФІСЕ   Наталія Чепурна