НОВИНИ КНУБА,  НОВИНИ ФАКУЛЬТЕТІВ,  НОВИНИ ФУПП

Профорієнтаційна робота на факультеті урбаністики та просторового планування

3 травня 2023 року співробітники Київського національного університету будівництва та архітектури Петруня Ольга Миколаївна та Михайлик Ольга Олександрівна, кафедра «Міського будівництва» факультету урбаністики та просторового планування, провели чергову профорієнтаційну зустріч зі студентами Ржищівського індустріально-педагогічного фахового коледжу та Ржищівського фахового коледжу будівництва та економіки Київської області.

У рамках зустрічі відбулося запрошення студентів коледжів 6 травня 2023 на день відкритих дверей Київського національного університету будівництва та архітектури. Презентувалась історія заснування КНУБА. Надана загальна інформація про систему освіти, факультети та спеціальності КНУБА. Була детально представлена спеціальність 192 ”Будівництво та цивільна інженерія»: «Міське будівництво та господарство», «Автомобільні дороги та споруди».

Вручено подяку Різниченко Світлані Володимирівні, викладачу економічних дисциплін Ржищівського фахового коледжу будівництва та економіки, за високий професіоналізм та якісну підготовку абітурієнтів, які вступили до КНУБА.

Дякуємо, директору Ржищівського фахового коледжу будівництва та економіки Різниченко І.С. та директору Ржищівського індустріально-педагогічного фахового коледжу Перегонцеву А.Ю., викладачам спецдисциплін Шевченко Ю.М. та Таран В.В. за теплу зустріч.

Ми всі разом будуємо майбутнє!

Архітектор, асистент Петруня О.М., асистент Михайлик О.О., кафедра «Міського будівництва» КНУБА