Новини кафедри ТЕХНОЛОГІЙ ЗАХИСТУ НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА ТА ОХОРОНИ ПРАЦІ,  НОВИНИ ФАКУЛЬТЕТІВ,  НОВИНИ ФІСЕ

Профорієнтаційна робота співробітників кафедри технологій захисту навколишнього середовища та охорони праці

Співробітники кафедри технологій захисту навколишнього середовища та охорони праці беруть активну участь в профорієнтаційній роботі КНУБА.

Так, 5 травня 2023р. Старший викладач кафедриТЗНС та ОП Корінний В.І. провів профорієнтаційну зустріч з учнями 11-х класів СШ №226 м.Києва. В ході зустрічі старшекласники дізналися про спеціальності та освітні програми, умови вступної кампанії 2023 та отримали запрошення на День відкритих дверей КНУБА.

Асистент кафедри ТЗНС та ОП Гончаренко А.В. розпочав співпрацю з ТОВ «ЗЗСО І-ІІІ ступенів «Перша онлайн креативна українська школа», було укладено договір про співпрацю, учні 11-х класів були запрошені на День відкритих дверей КНУБА.

Доцент Клімова І.В. 4 травня відвідала відразу два навчальних заклади: гімназію №183 та загальноосвітню школу №204 м. Києва. Було здійснено розповсюдження рекламно-агітаційної продукції, запрошення старшекласників на День відкритих дверей  КНУБА та домовлено про проведення профорієнтаційної зустрічі з учнями 11-х класів.

Автор: ст.викл. Савченко А.М.