НОВИНИ ФАІТ

Профорієнтаційна робота в Київському природничо-науковому ліцеї № 145

8 лютого 2024 р. завідувач кафедри кібербезпеки та комп’ютерної інженерії Юрій Іванович Хлапонін, доценти Євгенія Євгенівна Шабала, Дмитро Олександрович Гуменний відвідали Київський природничо-науковий ліцей № 145 і провели профорієнтаційну роботу серед учнів старших класів.

Метою зустрічі було ознайомлення учнів із перспективами навчання в Київському національному університеті будівництва і архітектури.

Представники кафедри КБКІ розповіли про факультет автоматизації і інформаційних технологій, освітні програми, студентське життя, про наукові проекти, міжнародне співробітництво, угоди з закордонними університетами, що дозволяє отримувати подвійний диплом, спортивні, розважальні, волонтерські заходи, які проводяться в університеті.

Інтерес серед учнів викликало інтерес наявність новітніх класів та лабораторій, сучасного обладнання, можливість проходження практики та сертифікації в провідних компаніях світу з кібербезпеки та комп’ютерної інженерії.   

Наприкінці зустрічі було надано відповіді на питання, які цікавили учнів щодо навчання та запрошено на підготовчі курси, профорієнтаційні екскурсії та день відкритих дверей КНУБА. 

Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram