НОВИНИ ФАІТ

Профорієнтаційна робота в Київському природничо-науковому ліцеї № 145

8 лютого 2024 р. завідувач кафедри кібербезпеки та комп’ютерної інженерії Юрій Іванович Хлапонін, доценти Євгенія Євгенівна Шабала, Дмитро Олександрович Гуменний відвідали Київський природничо-науковий ліцей № 145 і провели профорієнтаційну роботу серед учнів старших класів.

Метою зустрічі було ознайомлення учнів із перспективами навчання в Київському національному університеті будівництва і архітектури.

Представники кафедри КБКІ розповіли про факультет автоматизації і інформаційних технологій, освітні програми, студентське життя, про наукові проекти, міжнародне співробітництво, угоди з закордонними університетами, що дозволяє отримувати подвійний диплом, спортивні, розважальні, волонтерські заходи, які проводяться в університеті.

Інтерес серед учнів викликало інтерес наявність новітніх класів та лабораторій, сучасного обладнання, можливість проходження практики та сертифікації в провідних компаніях світу з кібербезпеки та комп’ютерної інженерії.

Наприкінці зустрічі було надано відповіді на питання, які цікавили учнів щодо навчання та запрошено на підготовчі курси, профорієнтаційні екскурсії та день відкритих дверей КНУБА.