Новини,  НОВИНИ КНУБА

Профорієнтаційна зустріч

2 квітня співробітники відділення довузівської підготовки провели профорієнтаційну бесіду з учнями 9-х, 10-х, 11-х класів Ліцею № 7 у м. Бровари. Завідувач відділення довузівської підготовки – Тетяна Петруньок ознайомила ліцеїстів з Київським національним університетом будівництва і архітектури та надала загальну інформацію про університет, факультети, спеціальності, перспективи працевлаштування, підготовчі курси. Учням розповіли про організацію освітнього процесу та переваги навчання в КНУБА, про насичене і різноманітне студентське життя. 

На зустрічі були присутні представники КНУБА – к.хім.наук, доцент Тетяна Вітовецька, старший викладач Наталія Шудра, асистент Ігор Кравченко. Тетяна Вітовецька розповіла ліцеїстам про важливість та актуальність таких спеціальностей Будівельно-технологічного факультету: 161 Хімічні технології та інженерія, 192 Будівництво та цивільна інженерія, 075 Маркетинг, 076 Підприємництво та торгівля, а також розказала про можливості проходження студентами практики на відомих підприємствах та подальше їхнє працевлаштування. Наталя Шудра надала інформацію про факультет геоінформаційних систем та управління територіями, про особливості навчання на факультеті та навички, якими оволодіють випускники. Учні дізналися про методи обмірних робіт за допомогою сучасного геодезичного обладнання, яким забезпечена кафедра,  та можливості програмного забезпечення, яким оволодіють майбутні інженери-геодезисти. Розповіла про спеціалістів, які навчаються за спеціальністю 193 Геодезія та землеустрій, про їх роль у створенні, управлінні та адмініструванні баз геопросторових даних, про підготовку спеціалістів з забезпечення ефективного управління земельними ресурсами, моніторингу та охорони земель, оцінки землі та нерухомого майна і ведення державних кадастрів. Навчання за спеціальністю 017 Фізична культура і спорт передбачає підготовку професійних спортсменів, суддів, інструкторів та атлетів. Ігор Кравченко представив факультет автоматизації та інформаційних технологій, розказав ліцеїстам про лабораторії, які оснащені вимірювальною технікою та обладнанням: лабораторія електричних кіл постійного струму, змінного однофазного та трифазного струму, лабораторії електричних машин та автоматизованих електроприводів, лабораторії – високовольтна та електричних матеріалів, лабораторія відновлювальних джерел енергетики та мікропроцесорного електроприводу.

Адміністрація ліцею № 7 – директор Жигулова Ольга Андріївна – подякувала КНУБА за приділену увагу закладу освіти та сприяння у проведенні профорієнтаційної роботи серед молоді!

Завідувач відділення

довузівської підготовки

Тетяна Петруньок

Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram