Новини,  НОВИНИ КНУБА

Профорієнтаційна зустріч

20 березня було проведено профорієнтаційну зустріч з учнями 10-х та 11-х класів Білоцерківського опорного ліцею-гімназії №20 у м. Біла Церква. Завідувач відділення довузівської підготовки – Тетяна Петруньок ознайомила ліцеїстів з Київським національним університетом будівництва і архітектури та надала загальну інформацію про університет, факультети, спеціальності, перспективи працевлаштування, підготовчі курси. Учням розповіли про організацію освітнього процесу та переваги навчання   в КНУБА, про насичене і різноманітне студентське життя.

На зустрічі були присутні представники КНУБА – к.хім.наук, доцент Тетяна Вітовецька та к.т.н., професор Наталія Журавська. Тетяна Вітовецька розповіла ліцеїстам про важливість та актуальність таких спеціальностей Будівельно-технологічного факультету КНУБА: 161 Хімічні технології та інженерія, 192 Будівництво та цивільна інженерія, 075 Маркетинг, 076 Підприємництво та торгівля, а також розказала про можливості проходження студентами практики на відомих підприємствах та подальше їх працевлаштування. З цікавим роликом та презентаціями спеціальностей 101 Екологія та 183 Технологія захисту навколишнього середовища виступила представник факультету інженерних систем та екології Наталія Журавська, яка надала інформацію про  професію сучасного еколога, наголосила на особливі значення по створенню перспективних технологій для України сьогодні під час війни, які пропонують студенти та викладачі КНУБА та продемонструвала сучасну лабораторію води, в якій студенти займаються дослідницькою діяльністю.

Директор Білоцерківського опорного ліцею-гімназії №20 – Ольга Дмитрівна Борисюк подякувала КНУБА за приділену увагу  закладу освіти та сприяння у проведенні профорієнтаційної роботи серед молоді!

Завідувач відділення

довузівської підготовки

Тетяна Петруньок

Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram