Новини,  НОВИНИ КНУБА

Участь КНУБА у профорієнтаційному марафоні

20 березня Київський національний університет будівництва і архітектури брав участь у профорієнтаційному марафоні, який відбувся у Київській інженерній гімназії. Профорієнтаційний марафон був проведений з метою ознайомлення учнівської молоді з провідними закладами вищої освіти. Представники КНУБА – співробітник відділення довузівської підготовки Надія Ткаченко та к.т.н., доцент кафедри теплотехніки Світлана Барановська – розповіли учням про університет, факультети, проходження студентами практики, працевлаштування. Учні досить жваво цікавилися форматом проведення занять, переліком спеціальностей та професій, перевагами навчання в КНУБА. Відвідувачів профорієнтаційного марафону запросили на день відкритих дверей КНУБА 23 березня.

Адміністрація Київської інженерної гімназії подякувала КНУБА за сприяння у проведенні профорієнтаційної роботи серед учнівської молоді!

Завідувач відділення

довузівської підготовки