![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/golovne-foto-4-1140x856.jpg)
Участь КНУБА у профорієнтаційному марафоні
20 березня Київський національний університет будівництва і архітектури брав участь у профорієнтаційному марафоні, який відбувся у Київській інженерній гімназії. Профорієнтаційний марафон був проведений з метою ознайомлення учнівської молоді з провідними закладами вищої освіти. Представники КНУБА – співробітник відділення довузівської підготовки Надія Ткаченко та к.т.н., доцент кафедри теплотехніки Світлана Барановська – розповіли учням про університет, факультети, проходження студентами практики, працевлаштування. Учні досить жваво цікавилися форматом проведення занять, переліком спеціальностей та професій, перевагами навчання в КНУБА. Відвідувачів профорієнтаційного марафону запросили на день відкритих дверей КНУБА 23 березня.
Адміністрація Київської інженерної гімназії подякувала КНУБА за сприяння у проведенні профорієнтаційної роботи серед учнівської молоді!
Завідувач відділення
довузівської підготовки
Тетяна Петруньок
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-20_13-27-15-1024x769.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-20_13-27-16-1024x769.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-20_13-27-12-1024x769.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-20_13-27-14-1024x769.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-20_13-27-18-2-1024x769.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-20_13-27-18-1024x769.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-20_13-29-21-1024x769.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-20_13-27-23-2-769x1024.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-20_13-27-23-769x1024.jpg)
Плеханов Олександр Вікторович
Вам також може сподобатись
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/4.1.-yvanchenko-img-2160-500x380.jpg)
День шефа. Іванченко
16 Жовтня, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/01/23102-1.jpg)
Конкурс на здобуття премії Київського міського голови
30 Січня, 2024![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/09/blog-sajt-knuba.magystr-png-500x380.png)