Профорієнтаційний захід в Київському енергетичному фаховому коледжі
НОВИНИ ФІСЕ

Профорієнтаційний захід в Київському енергетичному фаховому коледжі

28 квітня 2023 р. доцент кафедри теплотехніки Кольчик Юлія Миколаївна відвідала Київський енергетичний фаховий коледж. Спілкувалася з завідувачкою теплоенергетичного відділення Синенко Людмилою Олександрівною та випускниками спеціальностей 143 «Атомна енергетика» та 144 «Теплоенергетика» щодо умов вступу в КНУБА та перспектив навчання на ФІСЕ. C

туденти були зацікавлені такою можливістю, проявили інтерес до лабораторій, які є на кафедрі, до  особливостей навчання за  спеціальностями  192 «Будівництво та цивільна інженерія» ОПП «Теплогазопостачання та вентиляція» та 144«Теплоенергетика», ОПП «Енергетичний менеджмент, енергоефективні муніципальні, промислові і побутові теплові технології»,та виявили бажання продовжити навчання в КНУБА після закінчення коледжу.