Новини,  НОВИНИ КНУБА

Проведено озеленення парку перед КНУБА

27 березня в Київському університеті будівництва і архітектури стартувала акція озеленення території. В парковій зоні університету висаджували дерева, а саме – сакури й кущі. Кажуть, що сакура з її ніжними рожевими квітами захоплює людей незалежно від того, де вона росте. Наші дерева розквітнуть наступного року

У роботі з озеленення паркової зони КНУБА взяли участь ректор КНУБА Петро Куліков, проректори, декани, студенти та співробітники університету. Почесним гостем на «суботнику» був голова Наглядової ради КНУБА, заступник керівника офісу Президента України Олексій Дніпров.

Придбати прекрасні саджанці на прохання новоствореного в університеті Центру ділового партнерства та медіапроектів і його очільника  Валерія Однодворця допоміг один із партнерів КНУБА Михайло Іщенко, голова компанії «Енергомонтажвентиляція».

Без сумніву, якість життя людей у місті великою мірою залежить від зелених просторів. Дерева й кущі створюють прохолоду і затінок, затримують вологу, захищають від пилу та шуму в зелену пору року, дають відчуття затишку, зрештою, надають простору естетичності. Люди охочіше пересуваються зеленими  вулицями й уникають тих, де рослин немає.

Погодьтесь, Київ — одне з найгарніших міст України, де є багато місць не лише для активного, але й спокійного відпочинку. Серед таких місць – і зелений куточок перед входом до Київського національного університету будівництва і архітектури. Саме тут студенти із задоволенням відволікаються від метушні, прогулюючись тінистими алеями, вздовж яких зеленіють газони та височіють красиві  дерева.

Інформаційний центр