Новини кафедри ТЕХНОЛОГІЙ ЗАХИСТУ НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА ТА ОХОРОНИ ПРАЦІ,  НОВИНИ ФАКУЛЬТЕТІВ,  НОВИНИ ФІСЕ

ЗУСТРІЧ ІЗ ПРЕДСТАВНИКАМИ КОМПАНІЇ CEMARK, CRH company —НАЙБІЛЬШОГО ВИРОБНИКА БУДІВЕЛЬНИХ МАТЕРІАЛІВ У ПІВНІЧНІЙ АМЕРИЦІ ТА ЄВРОПІ.

Викладачі та здобувачі кафедри «Технологій захисту навколишнього середовища та охорони праці» зустрілися із представниками компанії CEMARK, як потенційними роботодавцями для молодих фахівців. Обговорюючи освітні програми представники компанії висловили побажання щодо необхідності впровадження компетентностей для розвитку ризик-орієнтованого мислення у студентів. Також було наголошено на важливості врахування в освітніх компонентах інформаційних блоків щодо розробки планів запобігання надзвичайним ситуаціям, керуванням ризиками на основі усвідомленої безпеки та постійного поліпшення систем управління безпекою праці. Додатково, було обговорено потребу в підвищенні практичної складової підготовки фахівців шляхом стажування, впровадження дуальної освіти та залучення учасників до різноманітних конкурсів та грантів з метою формування відповідного світогляду.

CEMARK, a CRH company— провідний виробник будівельних матеріалів в Україні. Частина компанії світового лідера, найбільшого виробника будівельних матеріалів у Північній Америці та Європі діяльність якої охоплює 29 країн на чотирьох континентах.

Деталі програми: https://cemark.ua/programa-stazhuvannya

Подати заявку на стажування: https://forms.office.com/e/GxcBZLZ3gX

Автор: доцентка каф. ТЗНС та ОП Тетяна Негрій.

Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram