НОВИНИ АРХ

Рада Студентського Самоврядування Архітектурного Факультету

21 листопада 2022 р. на засіданні вченої ради архітектурного факультету відбулася зустріч представників Ради студентського самоврядування Архітектурного факультету з завідувачами кафедр та представниками деканату.

Студенти – керівники департаментів студентського самоврядування виступили з доповідями про діяльність та плани студентської ради.

Зустріч пройшла плідно, у вигляді дискусії. Були обговорені питання навчання та дозвілля здобувачів, налагодження взаємодії з викладачами, впроваджені анкетування для покращення подальшої взаємної роботи.

Долучайтеся до спільноти!

Це опитування створено Радою Студентського Самоврядування (РСС) Архітектурного факультету КНУБА для кращої взаємодії з викладачами та активізації удосконалення надання освітніх послуг

ОПИТУВАННЯ ВІД РСС

Please follow and like us:
Pin Share
Follow by Email