НОВИНИ БТФ

Інформаційний вебінар “Підготовка до конкурсів 2023 програми Горизонт Європа за пріоритетами кластеру Climate, energy and mobility”

Викладачі кафедри товарознавства та комерційної діяльності в будівництві доцент Марченко С.М. та доцент Огороднік І.В. відвідали 30 листопада 2022 р. інформаційний вебінар “Підготовка до конкурсів 2023 програми Горизонт Європа за пріоритетами кластеру Climate, energy and mobility” у форматі ZOOM конференції.
Вебінар проводився у співпраці з НКП «Безпечна чиста та ефективна енергетика» програми «Горизонт 2020», який функціонує на базі НТУ “Дніпровська політехніка”
Основною метою заходу було – ідентифікувати основні тематики конкурсів 2023 року програми Горизонт Європа за пріоритетами кластеру Climate, energy and mobility в яких українські організації мають зацікавлення та потенціал стати учасниками міжнародних проектних консорціумів для подання спільних заявок на участь у цих конкурсах. У цьому заході основний акцент було зроблено на тематиках, які актуальні для розвитку нових технологічних та організаційних підходах у сфері будівництва, енергетики та змін клімату.
Основними спікерами вебінару виступили:
Роман Дичковський, професор кафедри гірничої інженерії та освіти НТУ “Дніпровська політехніка”, Керівник НКП «Безпечна чиста та ефективна енергетика» програми «Горизонт 2020»
Іван Кульчицький, президент ГО Агенція Європейських Інновацій, керівник національного контактного пункту програми Горизонт 2020 за напрямом ІКТ.