Новини,  НОВИНИ КНУБА

Різдвяне тепло надії для онкохворих діток

У рамках благодійної акції «Стань чарівником нового року» 25 грудня студенти Київського національного університету будівництва і архітектури привітали з Різдвяними та Новорічними святами діток з  дитячого відділення Національного інституту раку.

У день Різдва та напередодні новорічних свят завжди хочеться робити дива, особливо для тих, хто найбільше цього потребує. Щоб залишити приємні спогади та подарувати дітлахам радість свята, студенти провели майстер-клас з виготовлення святкових Різдвяних віночків. Поринувши в атмосферу теплоти, затишку та творчості діти й матусі із захопленням робили віночки, які прикрашали на свій смак використовуючи різні матеріали – соснові гілки, кульки, шишки, дзвіночки, блискучі стрічки та створювали свій особистий святковий Різдвяний віночок надії.

Ну і, звичайно, головним емоційним моментом заходу було привітання від Святого Миколая та вручення подарунків для маленьких пацієнтів і підлітків, які наразі проходять лікування у відділенні.

Організовували благодійну акцію – відділ з організації виховної роботи, будівельно-технологічний факультет, профком співробітників університету. Хочеться висловити подяку адміністрації університету, всім хто приєднався до благодійності – викладачам, студентам та співробітникам КНУБА, Благодійному фонду допомоги онкохворим дітям «Краб».

У це прекрасне свято радості й надії хочеться вірити, що позитивні емоції отримані від спілкування із студентами, святковий настрій та емоції допоможуть якомога швидше побороти цю страшну хворобу й повернутися до щасливого дитинства. Хай сьогодні й кожен наступний день зігріває теплом і любов’ю кожне дитяче серце, а спільними зусиллями можна змінити дитячий світ на краще та подарувати надію і віру в життя!

Оксана Бєлозьорова

Завідуюча відділу