![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/08/cfa98a17-78a7-4688-a3f0-72b999683695-1140x1520.jpeg)
Розпочалася геодезична практика на будівельному факультеті
Щороку на будівельному факультеті проходить геодезична практика для студентів спеціальності 192 «Будівництво та цивільна інженерія». Не винятком став і цей рік, все відбувається, як і зазвичай в офлайн-режимі, на заваді не стала і спека під 30 градусів. Ми вдячні студентам, які знайшли можливість вийти з дистанційного навчання на полігон і залюбки на свіжому повітрі здобувати навички та вдосконалювати майстерність виконання топографічних зйомок, розв’язання геодезичних задач інженерними методами, проектування та побудови геодезичних мереж, спілкуються між собою і викладачем вже не через екрани комп’ютера, а наживо, як і раніше.
Попереду у студентів два тижні цікавої роботи, по закінченню якої на них чекає оформлення та захист звітів з геодезичної практики. Бажаємо всім успішно захистити свої роботи та з новими силами приступити до нового навчального року.
Заступник декана будівельного факультету Максим Горбач
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/08/d612d008-543b-48a4-86fe-6d55f503b497-768x1024.jpeg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/08/3d59ef86-a348-4bc2-be80-f971617c6bb7-768x1024.jpeg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/08/9c716d46-c0fb-43c4-9d89-6df26ed2a25e-768x1024.jpeg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/08/img_20230812_140429_801-75x75.jpg)
Зустріч випускників у КНУБА
Вам також може сподобатись
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/golovne-foto-3-500x380.jpg)
Профорієнтаційна зустріч
19 Березня, 2024![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/06/photo_2024-06-20_09-26-18-500x380.jpg)
Студент кафедри ТКД – Майстер спорту міжнародного класу
20 Червня, 2024![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/photo_2023-10-20_11-32-15-500x380.jpg)