НОВИНИ БФ,  НОВИНИ КНУБА

Seminar «Academic Experience Exchange: Ukraine-Germany»

6-17 березня 2023 року представниця Будівельного факультету КНУБА к.т.н., доцентка, докторантка Руднєва І.М. взяла участь у семінарі «Academic experience exchange: Ukraine-Germany“, який був організований проектом PACT4Ukraine від Friedrich-Alexander-Universität Erlangen-Nürnberg у співпраці з українськими й європейськими науковцями та експертами.

В перший день семінару було заслухано презентацію проекту PACT4Ukraine, його цілей та завдань, умов та можливостей для співпраці для українських студентів, дослідників і викладачів з метою зміцнення української системи вищої освіти; обговорено логіку та зміст навчальних програм українських університетів, зокрема їх відповідності європейським університетам; обговорено особливості підготовки та здобуття наукового ступеня кандидата наук в Німеччині тощо.

Під час круглого столу на тему «Співпраця FAU з українськими університетами» команда проекту PACT4Ukraine та особистий радник віце-президента FAU зі зв’язків із громадськістю Олександр Стіллер розповіли про заходи, які були зроблені та робляться для створення академічного коридору для українських студентів та викладачів.

Наступного дня візиту було відвідування інноваційної лабораторії Josephs – The Open Innovation Lab FAU, де учасники ознайомились з останніми розробками німецьких компаній, які можна було протестувати. Також була можливість поспілкуватись з представниками інших європейських університетів, які були у FAU в рамках Erasmus+ Staff Week. У заході взяли участь близько 30 академічних та адміністративних співробітників університетів-партнерів FAU таких країн, як Бельгія, Іспанія, Франція, Норвегія, Італія, Португалія, Литва, Хорватія, Румунія, Словенія та Ізраїль. Щира подяка за запрошення, цікаві дискусії, а також корисний обмін досвідом та ідеями для подальшої співпраці

Віримо у перемогу та працюємо на благо України!

Інформацію про подію можна також знайти на сайті Friedrich-Alexander-Universität: https://www.knu-fau-alliance.fau.de/2023/03/20/seminar-academic-experience-exchange-ukraine-germany/

І.М.Руднєва, доцент Будівельного факультету