Новини,  Новини кафедри "Водопостачання та водовідведення",  НОВИНИ ФІСЕ

СЕМІНАР ЗІ СТЕЙКХОЛДЕРОМ НА КАФЕДРІ ВОДОПОСТАЧАННЯ ТА ВОДОВІДВЕДЕННЯ

12 грудня 2023 року представники компанії GRUNDFOS Україна Олексій Андріященко (керівник напряму «Водопостачання та водовідведення») та Тарас Бринзанський (провідний інженер) провели семінар для студентів 3 курсу, які навчаються за освітніми програмами «Водопостачання та водовідведення» в рамках спеціальності 192 «Будівництво та цивільна інженерія» та «Водогосподарське будівництво і управління водними ресурсами та системами» в рамках спеціальності 194 «Гідротехнічне будівництво, водна інженерія та водні технології».
Семінар став продовженням співпраці кафедри водопостачання та водовідведення з  компанією GRUNDFOS Україна, яка є провідним виробником насосного обладнання та зовнішнім стейкхолдером зазначених освітніх програм. Зустріч відбулась в рамках навчальної дисципліни «Гідравлічні та аеродинамічні машини» та була присвячена ознайомленню студентів з продукцією компанії, сучасними технічними та енергоефективними рішеннями, а також підбору насосного обладнання за допомогою спеціального сервісу на офіційному сайті GRUNDFOS (www.grundfos.com/ua). Ця подія стала своєчасною та актуальною, оскільки студенти в рамках курсу в даний момент виконують роботу, частиною якої є підбір насосного обладнання. Спочатку студентам було надано загальну інформацію, а потім вони мали можливість самостійно підібрати насоси відповідно до своїх вихідних даних під керівництвом досвідчених фахівців.
Дякуємо за проведений семінар компанії GRUNDFOS Україна, яка приймає активну участь у якісній підготовці наших студентів!
доцент кафедри водопостачання та водовідведення Олександр Кравчук