![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/11-6.png)
ОЛІМПІАДА З ТЕХНІЧНОЇ МЕХАНІКИ РІДИНИ ТА ГАЗУ
14 Грудня, 2023
Наприкінці 2023 р. на кафедрі водопостачання та водовідведення традиційно було проведено олімпіаду з дисципліни ТЕХНІЧНА МЕХАНІКА РІДИНИ І ГАЗУ серед студентів 2-го курсу ФІСЕ.
Цього року в олімпіаді взяли учать студенти спеціальностей “Водопостачання та водовідведення”, “Теплогазопостачання та вентиляція”, “Гідротехнічне будівництво”. Загалом змагалися 16 студентів.
Щорічні олімпіади з ТМРГ дозволяють студентам перевірити свої сили у розв’язанні цікавих гідравлічних задач, продемонструвати нестандартне мислення у підходах до вирішення конкретних проблем.
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/11-1.png)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/11-2.png)
Конкурсні завдання включали у себе задачі на гідростатику, гідродинаміку, розрахунки руху рідини у напірних трубопроводах.
Студентам було запропоновано 4 задачі, які треба було розв’язати самостійно на протязі однієї пари. Перевірялися роботи із врахуванням рейтингу кожної задачі.
Після перевірки завдань було оголошено підсумки олімпіади:
Перше місце посіла студентка групи ВВ-22 Голобородько Олександра. Друге і третє місця поділили 2 студентки цієї ж групи: Волошина Віра та Шпура Дарина, які набрали однакову кількість балів. Викладачі кафедри водопостачання та водовідведення доценти Гіжа О.О., Копаниця Ю.Д. і Павлов Є.І. щиро вітають переможців олімпіади та бажають всім студентам подальших успіхів у навчанні і науковій діяльності.
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/11-3.png)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/11-4.png)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/11-5.png)
1 МІСЦЕ
ГОЛОБОРОДЬКО ОЛЕКСАНДРА
2-3 МІСЦЕ
ВОЛОШИНА ВІРА
2-3 МІСЦЕ
ШПУРА ДАРИНА
Голова оргкомітету олімпіади доцент Гіжа О.О.
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/photo_2023-12-13_12-17-46-75x75.jpg)
Попередня
Викладачі КНУБА і студенти - захисникам
Вам також може сподобатись
![Профорієнтаційна зустріч декана ФІСЕ](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/02/JVV_16022023_3_1-500x380.jpg)
Профорієнтаційна зустріч декана ФІСЕ
16 Лютого, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/06/teatr-500x380.jpg)
З Днем архітектури України
1 Липня, 2024![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/baner-sety-27_-2-1-1-500x380.png)