Новини,  Новини кафедри "Водопостачання та водовідведення",  НОВИНИ ФІСЕ

ОЛІМПІАДА  З ТЕХНІЧНОЇ МЕХАНІКИ РІДИНИ ТА ГАЗУ

Наприкінці  2023 р. на кафедрі водопостачання та водовідведення традиційно було проведено олімпіаду з дисципліни ТЕХНІЧНА МЕХАНІКА РІДИНИ  І ГАЗУ  серед студентів  2-го курсу  ФІСЕ.
Цього року в олімпіаді взяли учать студенти спеціальностей “Водопостачання та водовідведення”, “Теплогазопостачання та вентиляція”,  “Гідротехнічне будівництво”. Загалом  змагалися 16 студентів.
Щорічні олімпіади з ТМРГ  дозволяють  студентам перевірити свої сили у розв’язанні цікавих гідравлічних задач, продемонструвати нестандартне мислення у підходах до вирішення конкретних проблем.
 
Конкурсні завдання включали  у себе  задачі на гідростатику, гідродинаміку, розрахунки руху рідини  у напірних трубопроводах.
Студентам було запропоновано 4 задачі, які треба було розв’язати самостійно на протязі однієї пари. Перевірялися  роботи  із врахуванням рейтингу кожної задачі.
Після перевірки завдань  було оголошено  підсумки  олімпіади:
Перше місце  посіла  студентка групи ВВ-22  Голобородько Олександра. Друге і третє місця поділили 2 студентки цієї ж групи:  Волошина Віра та  Шпура Дарина, які  набрали однакову  кількість балів. Викладачі  кафедри водопостачання та водовідведення  доценти  Гіжа О.О., Копаниця Ю.Д. і Павлов Є.І. щиро вітають переможців олімпіади та бажають  всім студентам подальших успіхів  у навчанні і науковій діяльності.
 
1  МІСЦЕ
ГОЛОБОРОДЬКО ОЛЕКСАНДРА
2-3  МІСЦЕ
ВОЛОШИНА ВІРА
2-3  МІСЦЕ
ШПУРА ДАРИНА
Голова оргкомітету  олімпіади             доцент   Гіжа  О.О.           
Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram