НОВИНИ КНУБА

Шановні студенти, випускники, друзі КНУБА!

Як вам відомо, в Київському національному університеті будівництва і архітектури здобувають освіту надзвичайно обдаровані особистості. Давайте будемо більше розповідати про це. Створення позитивного  іміджу наших студентів та випускників надзвичайно важливо, оскільки випускники КНУБА займають чимале місце на ринку праці як в Україні, так і за її межами. Якщо про наш ВУЗ та про наші досягнення у різних сферах життя будуть більше знати, то і нас та наших студентів і випускників будуть краще сприймати. І це можливо здійснювати із використанням соціальних мереж.

Рекомендуємо Радам студентського самоврядування, старостам груп, студентам, випускникам залучатися до створення позитивного іміджу КНУБА шляхом надання інформації  для створення публікацій в залучених соціальних мережах (Facebook, Instagram, Telegram, Tik Tok, YouTube).

З нетерпінням чекаємо на:

• фотографії, інфографіка та візуальний контент високої якості;
  • короткі (до 2-х хвилин) відео;
  • блог-дописи — представлення поглядів, висновків, а також результатів роботи вашого підрозділу, викладачів, співробітників підрозділу;

· новини (прес-релізи) — публікація новин та найсвіжішої інформації, якою ви володієте;

· розповіді — зараз Facebook пропонує таку опцію, як «Розповіді» (Stories): короткі відео доступні протягом доби, а потім зникають.

· лонгріди (довгі тексти) Facebook, Telegram можна використовувати для зацікавлення користувачів і надання посилань для переходу до більш розгорнутих статей та матеріалів, опублікованих на вашому вебсайті.

Інформацію для створення публікацій в соціальних мережах (Facebook, Instagram, Telegram, Tik Tok, YouTube) чекаємо на пошту:

smm@knuba.edu.ua; iavpress_knuba@ukr.net;

Інформаційно-аналітичний відділ