Співпраця зі стейкхолдерами

Кафедра Дизайну архітектурного середовища активно співпрацює з архітектурними майстернями та провідними установами архітектурної  галузі, які допомагають удосконалювати освітні програми ОПП «Архітектура та містобудування» першого бакалаврського рівня та ОНП «Дизайн архітектурного середовища» другого магістерського рівня, що реалізуються на кафедрі, реалізують можливість проведення виробничо-проектних практик, беручи до себе студентів, проводять студентські архітектурні конкурси, приймають участь у курсовому та  дипломному проектуванні тощо:

  • ТОВ «МЕДКАПІТАЛГРУП»;
  • ТОВ «АБК «ЮГМА»;
  • Архітектурна майстерня «Balbek bureau»;
  • Архітектурна майстерня «Archiprogect».

ТОВ «МЕДКАПІТАЛГРУП»

Кафедра Дизайну архітектурного середовища активно співпрацює з компанією «МЕДКАПІТАЛГРУП», яка виступає у якості стекхолдера. Зокрема 21 жовтня 2021 року відбулося підписання Меморандуму про співпрацю між Київським національним університетом будівництва і архітектури та агенцією системного консалтингу в медицині «МЕДКАПІТАЛГРУП». Документ засвідчили підписами ректор КНУБА д.е.н., проф. Куліков Петро Мусійович та генеральний директор «МЕДКАПІТАЛГРУП» Черненко Олена Олександрівна.

Метою підписання Меморандуму виступило спільне бажання участі в організації та розвитку професійної підготовки фахівців з проєктування медичних закладів в сучасних умовах реформування медичної галузі і вищої освіти, а також взаємна інтеграція зусиль спрямованих на формування гармонічного архітектурного середовища закладів охорони здоров’я в межах учбового процесу КНУБА і підприємницької діяльності «МЕДКАПІТАЛГРУП».

Серед вже реалізованих напрямів співпраці слід відмітити наступні кроки:

  • Підготовка та впровадження у учбовий процес експериментальної програми та силабусів з архітектурного проєктування для студентів 5-го курсу кафедри Дизайну архітектурного середовища, які спрямовані на вдосконалення архітектурного проєктування різних типів медичних закладів.
  • Гостьова лекція фахівців «МЕДКАПІТАЛГРУП» для студентів кафедри, а також інших зацікавлених студентів архітектурного факультету КНУБА.
  • Активна участь фахівців «МЕДКАПІТАЛГРУП» у процесі архітектурного проєктування студентів 5-го курсу кафедри Дизайну архітектурного середовища, в оцінці етапів виконання курсових проєктів.
  • Додаткова домовленість про можливість проходження проєкної практики у «МЕДКАПІТАЛГРУП» для студентів кафедри.
  • Реалізація практичного навчання студентів кафедри у «МЕДКАПІТАЛГРУП» з можливістю подальшого працевлаштування після закінчення навчання в університеті для найбільш активних та цілеспрямованих студентів.

Слід відмітити значний інтерес студентів до подібного практичного підходу як до тематики, так і до форми навчання. Враховуючи набутий досвід та загальну оцінку студентів, кафедра налаштована продовжувати співпрацюю з компанією «МЕДКАПІТАЛГРУП», а також розширювати межі та способи взаємної роботи.

Події пов’язані із МЕДКАПІТАЛГРУП

Події пов’язані із МЕДКАПІТАЛГРУП

АРХІТЕКТУРНА МАЙСТЕРНЯ «BALBEK BUREAU»

Архітектурна майстерня «Balbek bureau» співпрацює з кафедрою тривалий час, її СЕО В’ячеслав Балбек гостинно запрошує студентів до архітектурної майстерні та знайомить їх з діяльністю майстерні, проводить практичні семінари для студентів кафедри тощо.

Події пов’язані із архітектурним бюро

Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram