Співпраця ФІСЕ зі зовнішнім стейкхолдером!
НОВИНИ ФІСЕ

Співпраця ФІСЕ зі зовнішнім стейкхолдером!

06 червня 2023 року  керівник напрямку «Будівництво» ТОВ ВІЛО УКРАЇНА Геннадій Поберезніченко за запрошенням доцента кафедри теплотехніки Наталії Чепурної провів он-лайн лекцію на тему: «Насоси для гарячого водопостачання».  Лекцію прослухали  студенти третього курсу факультету інженерних систем та екології, які навчаються за спеціальностями 192 «Будівництво та цивільна інженерія» (ОПП «Теплогазопостачання і вентиляція») та 144 «Теплоенергетика» в рамках вивчення навчальної дисципліни «Гаряче водопостачання. ІТП» На лекції було розглянуто основні характеристики і типи насосів для системи ГВП та методику підбору циркуляційного насосу.

Даний матеріал буде використано студентами при виконані курсової роботи, курсового та дипломного проектування.

Щиро дякуємо компанії «ВІЛО Україна», особлива подяка Геннадію Поберезніченко за проведений захід та сподіваємося на подальшу співпрацю!

Доцент кафедри теплотехніки Наталія Чепурна