![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/jvv_05032022_1.jpg)
Співпраця кафедри теплотехніки з ВАЙЛЛАНТ
05 березня 2024 року за запрошенням завідувача кафедри теплотехніки Михайла КИРИЧЕНКА представник ДП «ВАЙЛЛАНТ ГРУПА УКРАЇНА» провів відкриту он-лайн лекцію-вебінар на тему: «Сонячні установки Вайллант».
Лекцію прослухали викладачі кафедри теплотехніки та студенти третього курсу факультету інженерних систем та екології, які навчаються за спеціальністю 144 «Теплоенергетика» в рамках вивчення освітніх компонентів «Нетрадиційні та відновлювальні джерела енергії» (лектор доцент Михайло КИРИЧЕНКО) та «Гаряче водопостачання» (лектор доцент Наталія ЧЕПУРНА). Зустріч відбулась в рамках співпраці кафедри теплотехніки з зовнішнім стейхолдером ДП «ВАЙЛЛАНТ ГРУПА УКРАЇНА».
Щиро дякуємо керівництву ДП «ВАЙЛЛАНТ ГРУПА УКРАЇНА» за проведений захід та сподіваємося на подальшу співпрацю!
Доцент кафедри теплотехніки Наталія Чепурна
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/jvv_05032022_2.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/jvv_05032022_3.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/jvv_05032022_4.jpg)
Вам також може сподобатись
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/01/b2-500x380.webp)
25 жовтня 2022 року доцент кафедри технологій захисту навколишнього середовища та охорони праці провів для фахівців з охорони довкілля НЕК «УКРЕНЕРГО» науково-технічний семінар
22 Жовтня, 2022![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/photo_2023-05-31_12-59-13-500x380.jpg)
Запрошуємо! – ЦКД
31 Травня, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/jvv_09032023_1-500x380.jpeg)