![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/photo_2023-12-22_17-14-54-1140x855.jpg)
Співпраця КНУБА і Львівської національної академії мистецтв в захисті дисертацій
22 Грудня, 2023
22 грудня відбувся захист дисертації Уляни Щевйової на здобуття наукового ступеня доктора філософії за спеціальністю 023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація. Це перший приклад наукової співпраці КНУБА і Львівської національної академії мистецтв, оскільки одним з опонентів була д.арх. проф. КНУБА Ю.Івашко. Під час зустрічі з колегами зі Львова також було обговорено напрями подальшої співпраці.
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/img_20231222_150752_148-75x75.jpg)
Найсвіжіше
Подаруй дитині радість
Вам також може сподобатись
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/sertyfikat_-elektronnyj-sumak-500x380.png)
19 травня 2023 року викладач кафедри технологій захисту навколишнього середовища та охорони праці разом із студентами взяли Міжнародній науково-практичній конференції “Наука, освіта та технології: актуальні проблеми теорії та практики”
31 Травня, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/4-500x380.png)
У рамках програми ERASMUS+ проєкту UKRENERGY викладачі КНУБА взяли участь у навчальному візиті до Університету Луїджі Ванвітеллі (University of Campania Luigi Vanvitelli, м. Казерта, Італія
8 Квітня, 2024![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/4D0C69C3-32DF-436D-A067-299D1A260335.jpeg)