Делегація факультету інженерних систем та екології у Люблінській Політехниці
НОВИНИ ФІСЕ

«Staff Training and Teaching Week». Делегація факультету інженерних систем та екології у Люблінській Політехниці

Делегація факультету інженерних систем та екології у складі декана Віктора ПРИЙМАКА, заст. декана Олени ДУПЛЯК і координатора з академічної мобільності Вікторії КОНОВАЛЮК у рамках програми Erasmus+ бере участь у заході <span style«Staff Training and Teaching Week», який проводиться на базі Люблінської Політехніки в період з 17 по 22 жовтня 2022 року.

Мета заходу – представлення можливостей і найбільш важливих деталей програми Erasmus+ для академічної мобільності викладачів і студентів, поширення передового педагогічного досвіду та обмін інформацією про основні напрями та результати наукових досліджень між університетами різних країн світу.

В Люблінській політехніці зібралися представники університетів, де відбувається підготовка фахівців напряму «Будівництво та цивільна інженерія», з Польщі, Італії, Грузії, Іспанії, Туреччини, Індонезії, Анголи та Марокко. Вони презентували свої навчальні заклади і ділились досвідом участі в програмах мобільності.

Представники КНУБА розповіли про наш університет, його можливості та надбання.

Професор Міланської Політехніки Нора Ломбардіні, спираючись на свій ґрунтовний досвід участі в міжнародних програмах, розповіла про ефективність навчання студентів у спосіб «Gamification». Працівники офісу Erasmus+ розповіли про вимоги і переваги участі в програмі.

До 31 жовтня 2022 р. в Люблінській Політехніці проводиться набір студентів на участь в програмі Erasmus+. Інформація за посиланням: https://pollub.pl/rekrutacja/aktualnosci/wyjazdy-na-studia-i-praktyki-erasmus—trwa-rekrutacja-459.html

Координатор з академічної мобільності ФІСЕ

Вікторія КОНОВАЛЮК