НОВИНИ ФІСЕ

Студенти ФІСЕ проводять профорієнтаційні зустрічі

13 березня 2023 року магістрант факультету інженерних систем та екології Іван Шакура відвідав Чижівський ліцей Житомирської обл. Іван продемонстрував презентацію про КНУБА та факультет, розповів про правила вступу та форму навчання, про спеціальності, а також поділився захоплюючими розповідями про студентське життя. Дякуємо директору ліцею Оголю Володимиру Валерійовичу за можливість поспілкуватися зі старшокласниками.

16 березня 2023 року Віктор Ліпатов студент гр. ТЗНС-11 провів профорієнтаційну бесіду з учнями 11-А класу Спеціалізованої школи №149 міста Києва. Під час зустрічі Віктор поділився своїм враженням про навчання в КНУБА, розповів про поза навчальні заходи та студентське самоврядування, членом якого він є.

Чекаємо тебе, наш майбутній студент! Разом до перемоги! Слава ЗСУ! Слава Україні!

Заст. декана ФІСЕ Наталія Чепурна

Учні 11-А класу