Студенти ФІСЕ зустрілися з представником ТОВ «Ромстал Україна»
НОВИНИ ФІСЕ

Студенти ФІСЕ зустрілися з представником ТОВ «Ромстал Україна»

Згідно договору про співпрацю заступники декана факультету інженерних систем та екології Наталія Чепурна і Олена Дупляк 27 березня 2023 року організували зустріч студентів з представником ТОВ «Ромстал Україна». Зустріч проходила у формі онлайн-конференції, на яку приєднались студенти ІІ – IV курсів бакалаврату ФІСЕ, а від компанії – начальник технічного відділу ТОВ «Ромстал Україна» Анастасія Лях. Анастасія розповіла майбутнім випускникам про діяльність компанії, про свій кар’єрний досвід, надихаючи студентів власним прикладом на здобуття необхідних компетентностей під час навчання. Студентів цікавило, які вакансії пропонуються, які вимоги висувають до студентів і випускників при працевлаштуванні.

Дякуємо ТОВ «Ромстал Україна» за співпрацю!

Дякуємо ЗСУ!

Заст.декана ФІСЕ Наталія Чепурна