Новини кафедри ТЕХНОЛОГІЙ ЗАХИСТУ НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА ТА ОХОРОНИ ПРАЦІ,  НОВИНИ ФАКУЛЬТЕТІВ,  НОВИНИ ФІСЕ

Студентка 4 курсу спеціальності 183 «Технології захисту навколишнього середовища» Берловська Катерина Іванівна та ст.викладач кафедри технологій захисту навколишнього середовища та охорони праці Савченко Антоніна Михайлівна взяли участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Наука, освіта, технології та суспільство: проблеми та перспективи», яка відбулася 12 жовтня 2023 року в м. Братислава, Словаччина. В збірник матеріалів конференції були включені тези, що стало апробацією наукової роботи «Реалізація конституційного права на безпечне для життя і здоров’я людини довкілля».

Автор: Савченко А.М.