НОВИНИ БТФ

Студенти БТФ відвідали підприємство з виробництва газоблоків

24 квітня студенти 4-го курсу Будівельно-технологічного факультету з доцентом кафедри ТБКВ Оксаною Бердник відвідали провідний завод України з виробництва газоблоків ТОВ «Орієнтир-Буделемент» Стоунлайт – будуєм дім своєї мрії.

🏗️👷‍♀️👷‍♂️Директор з виробництва Олександр Славінський особисто провів екскурсію підприємством. Розповів про деталі технології виробництва газоблоків, студенти побачили весь процес виробництва від сировини до готової продукції, що формується на новітньому обладнанні. Також їм показали єдину запатентовану установку в Європі для переміщення масивів, повну автоматизацію всіх процесів. Учасники екскурсії змогли на дотик відчути тепло свіжовідформованих виробів.

Відвідавши підприємство, студенти були сповнені натхнення, адже побачили, як працюють справжні професіонали.

Оксана Бердник, заступник декана БТФ з виховної роботи