![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/img_20231123_103538-1140x855.jpg)
Студенти будівельного факультету відвідали музей КНУБА та виставку творів Михайла Іванченка
23 жовтня 2023р. студенти групи БЦІ-23-1А будівельного факультету відвідали музей КНУБА.
Під час екскурсії студенти познайомилися з майже сторічною історією університету, етапами його становлення, як провідного навчального закладу з підготовки фахівців архітектурно-будівельної галузі. Сподіваємося, що відомі випускники та співробітники минулого і сьогодення, про яких було згадано під час екскурсії, стануть орієнтиром для молоді.
Друга частина екскурсії була присвячена виставці творів поета, художника, краєзнавця Михайла Григоровича Іванченка, яка була організована з нагоди його 100-річчя від дня народження.
Дякуємо директору музею КНУБА Решетняк Олені Євгеніївні за змістовну екскурсію, а також організаторам творчої виставки.
Заступник декана будівельного факультету Максим Горбач
Вам також може сподобатись
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/06/3ba4bc64-519f-409a-a167-b94e0d82c9ea-500x380.jpeg)
Профорієнтаційна екскурсія будівельним факультетом КНУБА
22 Червня, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/06/slajd1-2-500x380.png)
КАФЕДРА ДИЗАЙНУ КНУБА – ЗАХИСТ КВАЛІФІКАЦІЙНИХ ВИПУСКНИХ РОБІТ ПЕРШОГО ОСВІТНЬОГО (БАКАЛАВРСЬКОГО) РІВНЯ «ІНТЕР’ЄР ТА ОБЛАДНАННЯ» ЗА СПЕЦІАЛЬНІСТЮ 022 «ДИЗАЙН» (2024)
27 Червня, 2024![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/yzobrazhenye_viber_2023-10-26_11-21-29-646-1-500x380.jpg)