НОВИНИ БФ,  НОВИНИ ФАКУЛЬТЕТІВ

Студенти будівельного факультету відвідали музей КНУБА та виставку творів Михайла Іванченка

23 жовтня 2023р. студенти групи БЦІ-23-1А будівельного факультету відвідали музей КНУБА.

Під час екскурсії студенти познайомилися з майже сторічною історією університету, етапами його становлення, як провідного навчального закладу з підготовки фахівців архітектурно-будівельної галузі. Сподіваємося, що відомі випускники та співробітники минулого і сьогодення, про яких було згадано під час екскурсії, стануть орієнтиром для молоді.

Друга частина екскурсії була присвячена виставці творів поета, художника, краєзнавця Михайла Григоровича Іванченка, яка була організована з нагоди його 100-річчя від дня народження.

Дякуємо директору музею КНУБА Решетняк Олені Євгеніївні за змістовну екскурсію, а також організаторам творчої виставки.

Заступник декана будівельного факультету Максим Горбач