НОВИНИ ФІСЕ

Студенти ФІСЕ прийняли участь у Шевченківських читаннях

Борітеся – поборете, Вам Бог помагає!
За вас правда, за вас сила І воля святая!
 (Т. Шевченко)

З нагоди 210-річниці від дня народження Великого українця Тараса ШЕВЧЕНКА 07  березня 2024 року в КНУБА відбулися  Шевченківські читання.

Тарас Григорович Шевченко є не тільки геніальним письменником, поетом та художником, а й справжнім мислителем, філософом, символом української ідеї. Його творчість, його внесок у розвиток української культури неоціненні. Цитати Тараса Григоровича – це крилаті вислови, які надихають та не втрачають своєї актуальності й донині!

Під час заходу студенти факультету інженерних систем та екології Аліна Шарипанова, Ілля Слісаренко, Євген Лисюк, Рустам Шульга, Вікторія і Катерина Воят разом з іншими студентами КНУБА декламували на англійській мові Великого Кобзаря– генія українського народу Тараса Шевченка.

Дякуємо організаторам заходу факультету геоінформаційних систем та управління територіями,   кафедрі  мовної підготовки і комунікації  та адміністрації КНУБА.

Слово безсмертного Кобзаря вражає наші серця мудрістю, силою віри в майбутнє України.

Слава Україні!

Заступник декана ФІСЕ Наталія ЧЕПУРНА