![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/jvv_11122023_1.jpeg)
Студенти ФІСЕ відвідали музей грошей Національного банку України
11 грудня 2023 року студенти факультету інженерних систем та екології разом із заст. декана ФІСЕ з навчально-виховної роботи Наталією Чепурною відвідали музей грошей Національного банку України. Під час екскурсії студенти ознайомились з яскравими та колоритними вітражами музею, оглянули стенди та вітрини з нумізматичним матеріалом, почули цікаві факти з історії гривні, як змінювався грошовий обіг на українських землях від давніх частин до сьогодення та отримали подарунок від музею. Більш детальну інформацію надано https://www.knuba.edu.ua/ekskursiya-do-muzeyu-groshej/ .
Щиро дякуємо завідуючій відділу з організації виховної роботи КНУБА Оксані Бєлозьоровій за організацію екскурсії та екскурсоводу Андрію Бойко-Гагаріну за цікаву розповідь та дружню атмосферу.
Рекомендуємо відвідати індивідуальний віртуальний тур по музею грошей: https://museum.bank.gov.ua/museum/3d-tour/ .
Дякуємо ЗСУ! Слава Україні!
Заст декана ФІСЕ Наталія ЧЕПУРНА
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/jvv_11122023_2.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/jvv_11122023_3.jpeg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/jvv_17122023_1-75x75.jpg)
Результати співпраці з компанією GRUNDFOS
Вам також може сподобатись
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/02/vijskovyj-universytet-1-500x380.jpg)
День відкритих дверей на Кафедрі військової підготовки Національного університету оборони України
20 Лютого, 2024![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/06/photo_2024-06-04_21-52-42-500x380.jpg)
Участь фахівців КНУБА у відкритій зустрічі щодо проєкту «Безбар’єрна залізниця»
4 Червня, 2024![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/02/Кну10_02_9-1-500x380.jpg)