НОВИНИ ФІСЕ

Результати співпраці з компанією GRUNDFOS

Нещодавно відбулося засідання оргкомітету науково-практичної конференції молодих вчених БУД-МАЙСТЕР-КЛАС-2023. Однією з найкращих робіт була визнана робота студентів кафедри Водопостачання та водовідведення Пестієнко Олександри (спеціальність 192), Проскури Романа та Ільківа Руслана (спеціальність 194). Робота виконувалась на основі матеріалів стажування Олександри Пестієнко, яка взяла участь в програмі Advanced Water Cycle Management Course в Орхуському університеті в Данії.

Стажування відбулося завдяки підтримці ТОВ «Грундфос Україна» та посольства Королівства Данія в Україні, які надали можливість українським представникам взяти участь у програмі. Студенти у своїй доповіді продемонстрували як у результаті застосування підходів сталого розвитку до управління розподілом водних потоків в системах водопостачання та реконструкції мережі можна отримати результати, що дозволять знизити витрати води та електроенергії.