НОВИНИ КНУБА,  НОВИНИ ФІСЕ

Студенти ФІСЕ відвідали спеціалізовану виставку «ЕНЕРГЕТИКА В ПРОМИСЛОВОСТІ»

19 жовтня 2023 року студенти факультету інженерних систем та екології КНУБА, які навчаються за спеціальністю 144 «Теплоенергетика» на чолі з доцентом кафедри теплотехніки Барановською С.В. мали чудову можливість отримати інформацію та побачити досягнення визнаних на міжнародній арені виробників енергетичного обладнання на ХХ Міжнародній спеціалізованій  виставці «Енергетика в промисловості».

Ознайомлення з дизельними генераторами електричної енергії, витратою палива для отримання 1 кВт, енергоефективним котельним обладнанням, трубопровідною арматурою, найсучаснішим обладнанням та передовими технологіями в виробництві та розподілі енергоресурсів, контрольно-регулюючою арматурою сприятимуть засвоєнню знань в аудиторіях університету. Для першого курсу – це початкове усвідомлення; для третього курсу –  це реальне устаткування, конструкції і процеси,  які в них відбуваються,  вивчають на лекціях. Для магістрів – це можливість застосувати передовий досвід в випускових кваліфікаційних роботах.

Цьому поколінню студентів належить в майбутньому ефективно використовувати знання та вміння для відновлення критичної інфраструктури нашої Рідної України.

Доцент кафедри теплотехніки Світлана БАРАНОВСЬКА