НОВИНИ ФІСЕ

ЕКСКУРСІЯ ДЛЯ СТУДЕНТІВ ФІСЕ ДО МУЗЕЮ КНУБА

19 жовтня 2023р. студенти Київського національного університету будівництва і архітектури спеціальності 144 «Теплоенергетика» у супроводі куратора Євгена Кулінка, асистента кафедри «Теплотехніки» та заступника декана ФІСЕ з навчально-виховної роботи Наталі Чепурної, доцента кафедри «Теплотехніки» відвідали «МУЗЕЙ КНУБА».

Студентів ознайомились із історією створення університету, та викликами, які були перед ним від заснування до сьогодення. Окремою главою було знайомство з історією будівництва нинішнього головного корпусу університету під керівництвом професора Юрія Олександровича Вєтрова.

Була можливість ознайомитись із досягненнями університету, його лабораторіями, задати питання стосовно моментів, що зацікавили студентів.

Екскурсія пройшла у комфортній атмосфері із застосування відеоматеріалів та обговорень у вільній формі, за що щиро дякуємо директору музею КНУБА Решетняк Олені Євгеніївні.

Євген Кулінко, асистент кафедри «Теплотехніки» КНУБА