Новини,  НОВИНИ КНУБА,  НОВИНИ ФУПП

Студенти ФУПП взяли участь в конкурсі на розробку концептуальної пропозиції для благоустрою території ВХПТУ № 5 м. Вінниця

Найцікавішим форматом відпрацювання практичних навичок для студентів під час навчання є робота над реальним проектом. Саме тому коли до факультету урбаністики та просторового планування звернулись наші давні німецькі партнери з Фонду імені Ебергарда Шьока (Eberhard-Schöck-Stiftung) та колеги з Вищого художнього професійно-технічного училища № 5 з ідеєю провести конкурс на найкращу пропозицію благоустрою території училища, ми радо відгукнулись і розпочали роботу над проектом зі студентами 3-го курсу спеціальності «Міське будівництво та господарство» в рамках практичних занять з дисципліни «Міське зелене будівництво». Кураторами проекту стали завідувачка кафедри міського господарства ФУПП, доцент Любов Апостолова-Сосса і асистент кафедри Катерина Осипенко. Щоб концептуальна пропозиція була максимально обґрунтованою, наші студенти отримали від колег з ВХПТУ № 5 завдання на проектування благоустрою і озеленення території з розміщенням майданчика для занять фізкультурою в межах внутрішнього подвір’я  училища з усіма необхідними вихідними даними.  На першому етапі наші студенти розробили ескізні пропозиції щодо благоустрою і варіанти рішення спортивного майданчика. Наступним етапом стало формування концепцій озеленення території з розробленням дендроплану. В рамках першого туру конкурсу куратори відібрали найкращі проектні пропозиції, з якими продовжили роботу в рамках літньої виробничої практики на кафедрі міського господарства. В цей період концепції були доопрацьовані, рішення набули більшої деталізації. Була сформована експозиція, яку ми презентували наприкінці літа професійному журі – колегам з ВХПТУ № 5 та німецьким партнерам з Фонду імені Ебергарда Шьока. Тоді ж і були визначені дев’ять студентів-призерів конкурсу, чиї пропозиції найбільше сподобались журі, і для заохочення яких Фонд імені Ебергарда Шьока надав цінні призи.

Ми дуже вдячні нашим партнерам з Фонду імені Ебергарда Шьока за підтримку у проведенні конкурсу, а нашим колегам з Вищого художнього професійно-технічного училища № 5 за співпрацю! Вітаємо наших студентів, бажаємо їх нових звершень і перемог!

Любов Апостолова-Сосса, завідувачка кафедри міського господарства ФУПП