Новини кафедри ТЕХНОЛОГІЙ ЗАХИСТУ НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА ТА ОХОРОНИ ПРАЦІ,  НОВИНИ ФАКУЛЬТЕТІВ,  НОВИНИ ФІСЕ

24 січня відбулася презентація оновленого Стандарту ІПВГ 2023.

Захід організовано аналітичним центром ГО “ДІКСІ ГРУП” та за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) у рамках проєкту “Прозорість Енергетичного Сектору”. Участь у заході взяли 75 представників державних установ, навчальних закладів, бізнесу. Долучилася до заходу і старший викладач кафедри технологій захисту навколишнього середовища та охорони праці КНУБА Савченко А.М.

Презентацію нової редакції Стандарту ІПВГ 2023 представила Олена Агапова, експерт проєкту.

Джоанна Джонс, Директор з комунікацій та в.о директора з політики ІПВГ, Міжнародний Секретаріат ІПВГ розповіла про важливість Стандарту ІПВГ 2023. На що варто звернути увагу при впровадженні нового Стандарту?

Разом з провідними експертами було розглянемо та проаналізовано важливі зміни, що були внесені до цього документа:

• наведено стислий огляд змін до Стандарту ІПВГ 2023;
  • висвітлемо аналіз чинних нормативно-правових актів України, що регулюють різні аспекти діяльності та підзвітності видобувних компаній;
  • обговорено рекомендації щодо запровадження законодавчих та регуляторних змін з метою виконання вимог Стандарту ІПВГ 2023 року.

Важливим аспектом нової редакції Стандарту ІПВГ є рекомендації, спрямовані на боротьбу з корупційними ризиками, підтримку гендерної рівності та підвищення збору доходів до державних бюджетів та екологічним аспектам.