Новини,  НОВИНИ КНУБА

Студенти КНУБА – учасники бізнес-зустрічі експертів ринку бетону та залізобетону

15 лютого 2024 р. відбулась щорічна бізнес-зустріч експертів ринку бетону та залізобетону у рамках виставки KyivBuild 2024 «Бетон. Залізобетон – 2024». Організатори: журнал ProfBuild, виставка KyivBuild.

На зустрічі з доповіддю «Нові напрямки розвитку малих архітектурних форм та малоповерхової забудови з використанням технологій друку на 3-Д принтері не зйомної опалубки» виступив Корміліцин Ян, студент будівельно-технологічного факультету КНУБА, лаборант лабораторії 3-Д друку КНУБА, CEO стартап проекту “3b”.

Відбулась цікава дискусійна панель, учасниками якої були виробники та постачальники бетону, ЗБК, обладнання та суміжних ринків,  девелопери, забудовники, архітектори, проектанти та експерти, науковці,  представники профспілок та навчальних закладів.

Дякуємо керівнику проекту  Світлані Шах, журналу ProfBuild за професійний захід.

Ірина Івахненко, професор КНУБА